preskoči na sadržaj
Djelatnici naše škole

 

1. Podaci o ravnatelju i stručnim suradnicima

Red.

broj

Ime i prezime

Zvanje

Stupanj stručne

spreme

Radno

mjesto

1.

ZVJEZDANA KRIP

Prof.pov. i filozofije

VII.

ravnatelj

2.

ZDENKA ŠUTALO

Prof. pedagogije

VII.

pedagog

3.

BRANKA LUKIĆ CESARIK

Prof. psihologije

VII.

psiholog

4.

VLATKA MEDUNIĆ

zamjena MARIJA PAVKOVIĆ

Prof. socijalni pedagog

Magistra socijalne pedagogije

VII.

defektolog

socijalni pedagog

5.

MIRNA KOVAČEVIĆ

Magistra informatologije

VII.

knjižničar

 

  1. Podaci o učiteljima razredne nastave

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Stupanj stručne

spreme

1.

Zlata Pavlović

Nastavnik razredne nastave

VI.

2. 

Željka Zekić

Nastavnik razredne nastave

VI.

3.

Snježana Potočnjak

Nastavnik razredne nastave

VI.

4.

Tanja Zeba

Nastavnik razredne nastave 

VI.

5.

Ivana Marić

Nastavnik razredne nastave,

učitelj u produženom boravku

VII.

6.

Lidija Pecko

Magistar –dipl. učitelj

VII/2.

7.

Renata Drežnjak

Nastavnik razredne nastave

VI.

8.

Irena Ivetić

Nastavnik razredne nastave

VI.

9.

Ines Čereg

Nastavnik razredne nastave

VI.

10.

Suzana Kotrla Glavaš

Diplomirani učitelj

VII.

11.

Đurđica Gatjal

Nastavnik razredne nastave

VI.

12.

Vesna Markanović

Nastavnik razredne nastave

VI.

13.

Ivana Brus

Diplomirani učitelj

VII.

14.

Julijana Banovac

Diplomirani učitelj

VII.

15. Maja Burić

Nastavnik razredne nastave,

učitelj u produženom boravku

VII.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Podaci o učiteljima predmetne nastave

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Stupanj stručne

spreme

Predmet(i) koji(e) predaje

1.

IVOR ĆEVAPOVIĆ

Magistar edukacije povijesti

VII.

povijest

2.

TOMISLAV BALEN

Magistar informatike

VII.

informatika

3.

ALEKSANDAR PATAJAC

prof. fizike  

i matematike

VII.

fizika

4.

SANDRA HALT ĆUŽE

Prof. njemačkog i engleskog jezika

VII.

engleski jezik

5.

DUBRAVKA GARIĆ

Nastavnik EJ

VI.

engleski jezik

6.

MARIJA GLIBO ČULJAK

Prof. matematike i fizike

VII.

matematika

7.

JELENA PENDEŠ

Diplomirani učitelj s pojačanim EJ

VII.

engleski jezik

8.

KATARINA KOTRLA

Prof. matematike i informatike

VII.

matematika

informatika

9.

FRANJO KVESIĆ

Dipl. ing. strojarstva

VII.

tehnička kultura

10.

VESNA LEOPOLDOVIĆ

Prof. hrvatskog jezika

VII.

hrvatski jezik

11.

JULIJANA MADAJ PRPIĆ

Prof. biologije i kemije

VII.

biologija i kemija

12.

MARIJA MRKOJEVIĆ

Prof. hrvatskog jezika i indologije

VII.

hrvatski jezik

13.

IVICA MARINOVIĆ

Prof. geografije

VII.

geografija

14.

 

MANDA MIĆANOVIĆ, S. KAROLINA

Dipl. kateheta

VII.

vjeronauk

15.

MARIO NIKOLIĆ

Dipl. teolog

VII.

vjeronauk

16.

GORAN NJAVRO

Prof.fizičke kulture

VII.

TZK-a

17.

KRISTINA PAVLIČEVIĆ

Prof. engleskog i njemaškog jezika

VII.

engleski jezik i njemački jezik

18.

DRAGAN PAVLOVIĆ

Nastavnik fizičkog odgoja

VI.

TZK

19.

DANIJELA PETRINIĆ MILOSAVLJEVIĆ

Prof. glazbenog odgoja

VII.

glazbeni odgoj

20.

MARIJA RASONJA

Nastavnik matematike i fizike

VI.

matematika

21.

LIDIJA ROMIĆ

Nastavnik likovne kulture

VI.

likovna kultura

22.

MARINA RAJNOVIĆ

Prof. kemije i biologije

VII.

kemija i biologija

23.

MARTINA SOUKUP

Prof. hrvatskog jezika

VII.

hrvatski jezik

24.

VINKO TADIĆ

Prof. povijesti i dipl. arheolog

VII.

povijest

25.

JOSIP JOLIĆ

Mag.eduk.njem. jezika i geografije

VII.

geografija, njemački jezik

26.

ZRINKA VALDIN

Dipl. teolog

VII.

vjeronauk

27.

BLANKA ĐIMOTI ZIMA

Prof. hrvatskog jezika

VII.

hrvatski jezik

 

4. Podaci o ostalim radnicima škole

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Radno mjesto

  1.  

VLASTA CVJETOJEVIĆ

Upravni pravnik

Tajnik

  1.  

SILVIJA SOUKUP

Dipl. ekonomista

Voditelj računovodstva

  1.  

MARICA MALČIĆ

Ekonomski tehničar

Administrator-blagajnik

  1.  

RADOSLAV RAJIĆ

Monter uređaja za centralno grijane

Domar

  1.  

SANJA TURKOVIĆ

Kuhar

Kuharica

  1.  

DRAŽENKA TADIĆ

Kuhar

Kuharica

  1.  

ANĐELKA LOVRIĆ

Radnik

Spremačica

  1.  

JASNA JURIĆ

Radnik

Spremačica

  1.  

NIKOLINA ŠIMUNOVVIĆ

Ratar

Spremačica

  1.  

MARINA MASLAĆ

Prodavač

Spremačica

  1.  

KATARINA ČULJAK

Odjevno stručni radnik

Spremačica

  1.  

ANKA VLAHOVIĆ

Radnik

Spremačica

 

TELEFONSKI IMENIK ŠKOLE

 

        

 

RAVNATELJICA - 034/271-716

TAJNIŠTVO - 034/314-177

RAČUNOVODSTVO - 034/314-178  

PSIHOLOG - 034/314-175

DEFEKTOLOG - 034/314-176

PEDAGOG - 034/272-357

ZBORNICA - 034/314-174

KNJIŽNICA - 034/221-669

INFORMATIKA - 034/313-316

KUHINJA - 034/271-484

TELEFAX - 034/273-655

PŠ NOVA LIPA - 034/238-255

 

 


TRAŽILICA



OGLASNA PLOČA

OGLASNA PLOČA

    


BUS BUS

ŠKOLSKA KUHINJA

     

               

           

        JELOVNICI


E-UPISI


UPISI 2018./2019.

LEKTIRA


Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


VRIJEME

Anketa
Bavite li se sportom?





Korisni linkovi
Znanost
 • AZOO
 • MZOŠ
 • NCVVO
 • Wikipedia
 • ENCIKLOPEDIJA
 • e - KNJIŽNICA
 • LEKTIRA

BRZO TRAŽENJE...
 • HRABRI TELEFON
 • Google

Dnevni tisak





preskoči na navigaciju